KAJAKY HOBIE

NABÍDKA

Sledujte nás na Facebooku
Náš kanál na Youtube


HOBIE Kajak eVolve (el. pohon)
evolve

eVolve

Obratnost v zálivech se silnými proudy … nečekaně dlouhé výlety podél pobřeží…rychlé přeplutí jezera na oblíbené místo pro rybaření…snadné ovládání v případě handicapu….

Kolik dalších příkladů bychom vám mohli nabídnout pro demonstraci  schopností  vašeho kajaku při výletech za zábavou a nezvyklými zážitky?

Toto je jenom nástin toho, co stojí za novou, revoluční eVolve sérií kajaku HOBIE, poháněného elektromotorem Torqeedo Ultra Light 402.

Poprvé v historii kajaků se dostáváte na dosah tichého, čistého a výkonného elektrického pohonu. Můžete jezdit rychlostí dvou uzlů několik hodin a nebo zrychlit na několikanásobnou rychlost pro kratší jízdu. Je to jen na vás. Tento kompaktní motor německé provenience je vyráběn sériově s dvěma variabilními úchytkami, které umožňují jeho snadnou montáž i do vašeho existujícího kajaku Hobie.
Upevnění motoru


Lehká hliníková konstrukce dovoluje snadné upevnění vašeho motoru na zádi lodi. Jeho jednoduchá adaptace na Hobie Twist (pohon šroubem) a Stow Rudder (záložní kormidlo) umožňuje rychlou konverzi lodě na hybridní kajak, poháněný nožním pedálem a zároveň elektrickým motorem. Další možností je vypnout motor, využít jeho nosnou konstrukci jako kormidlo a s Mirage Drive, coby nejtišším pohonným systémem, se s lodí do plížit do vašich oblíbených míst na rybolov nebo cestovat za poznáním a zábavou.


Montážní („KIT“) KAJAKU HOBIE


Dvě montážní jednotky místo jedné. Firmou Hobie Mirage kvalitně sesazený motor eVolve připravený k okamžitému použití. Doplňkové zařízení umožňující adaptaci motoru na Hobie Twist a Stow Rudder (záložní kormidlo)

  • Zapečetěná, vodotěsná baterie/počítač/jednotka GPS s nabíječkou (lithiově-manganová, vysoce výkonná baterie)
  • Dálkový ovladač s LCD obrazovkou ukazující  údaje o  záběru/rychlosti generované palubním GPS
  • Bezpečnostní vypínač s ovládacím lankem
  • Vodotěsné komponenty a spojovací kabely
  • Kvalitní protikorozní materiály a funkční  vzhled motoru
  • Kabely motoru a ovladače
  • Veškerý montážní HW

Celková váha této soupravy součástí plavidla je 8.16kg (nezávisle na jejich uspořádání), včetně motoru, baterie, ovladače a kabelů).MIRAGE WELL MOUNT (upevnění v kajaku)


Motor Hobie eVolve, vyrobený firmou Hobie Mirage, je po vyjmutí z ochranného obalu, připraven k okamžitému použití. To vám umožní proměnit váš Hobie Mirage Kayak v kompaktní plavidlo s elektrickým pohonem pouhým spuštěním pohonné jednotky eVolve do otvoru ve dně kajaku. Váží pouze 2.9kg je vyroben z trvanlivého materiálu a má nárazu odolnou nosnou konstrukci, což  vám zaručuje jeho dlouholetou službu.

eVolve

LITHIOVÁ BATERIE/POČÍTAČ/GPS


230wh lithiově-manganová baterie (8Ah při 28.8V) je srdcem pumpujícím energii do ultralevého motoru Torqeedo 402. Při váze pouhých 2.9kg má tato baterie ve svém obalu zabudovaný systém GPS (pro propočty rychlosti) a je zcela vodotěsná – dokonce i plave! Při plném zatížení je schopná vydržet až 8 hodin provozu (při průměrné rychlosti plavidla 2 míle za hodinu).

eVolve

DÁLKOVÝ OVLADAČ


Dálkový ovladač vám dovoluje, abyste si zavěsili ovladač tam, kde sedíte a využili závěsný systém RAM (který je součástí „kitu“ s příslušenstvím). Dobře čitelné údaje na displeji vám poskytnou ty nejdůležitější informace, které potřebujete k tomu, abyste se dostali tam, kam potřebujete. Držák ovladače je vybaven magnetickou podložkou pro umístění bezpečnostního klíče pro případ, že se nacházíte mimo kajak, nebo aby se zabránilo jeho krádeži.


ZAŘÍZENÍ ÚTROB PŘÍDI LODĚ


Instalační „kit“ obsahuje všechny součástky pro vedení všech drátů a kabelů vnitřními prostory přídi lodi, aby byla paluba uchována v čistém a uspořádaném stavu.


Facebook