KAJAKY HOBIE

fishing

Sledujte nás na Facebooku
Náš kanál na Youtube

Pro Angler

Pohon Mirage Drive
Pohon Mirage Drive TurboHOBIE Mirage Pro Angler 12


ProAngler 12 


Doplňky

Technická specifikace

Posádka 1
Délka 12' / 3.66 m
Šířka 36" / 0.91 m
Kapacita 500 liber / 227 kg
Hmotnost trupu 98 liber / 44.4 kg
Hmotnost celková
120 liber / 54.4 kg
Konstrukce
trupu
Rotomolded Polyethylene

Pokud rybáři volají po stabilním kajaku, poskytujícím dokonalé rybařeni, Pro Angler 12 je k dispozici.

Novátorská konstrukce trupu vám dovolí pohodlně stát a nahazovat. Paluba, speciálně upravená pro rybaření, pojme šest prutů (dva vertikálně, čtyři horizontálně) a umožňuje okamžitý přístup k rybářskému náčiní. Velký skladovací prostor, výstroj pro plachtění systému Livewell a chráněný nákladový prostor zvyšují mnohostrannost využití. Turbo-ploutve na pohonu Mirage Drive spolu s moderní technologií pro plachtění bez motoru umožňují efektivní pohyb člunu, a nastavitelné sedadlo Vantage ST zajišťuje naprosté pohodlí. Člun má zatížitelný kýl a montážní systém H-Rail.Dostupné barvy


Papaya Golden Papaya
Dune Ivory Dune
Olive OliveADVENTURE-RENT ADVENTURE-RENT ADVENTURE-RENT ADVENTURE-RENT ADVENTURE-RENT
ADVENTURE-RENT ADVENTURE-RENT ADVENTURE-RENT ADVENTURE-RENT ADVENTURE-RENT
ADVENTURE-RENT ADVENTURE-RENT ADVENTURE-RENT
HOBIE Mirage Pro Angler 14


Pro Angler 14


Doplňky

Ryby je třeba varovat: Hobie Mirage Pro Angler 14 vydatně pomáhá rybářům získávat ceny za kapitální úlovky - ať už vynikají ploutvemi, tvarem nebo zbarvením.

Ať už je den pro to, nechat se unášet proudem a nahazovat, muškařit nebo lovit na moři, jezerech či řekách, mimořádně stabilní polyetylénový trup kajaku umožňuje všechny druhy rybaření. Pro Angler 14 má čtrnáct stop dlouhou palubu s řadou moderních prvků od snadno dosažitelného centrálního prostoru přes nastavitelné sedadlo Vantage ST až po skladovací prostor pro rybářské náčiní, zajišťující léta pohodlného rybaření. Podobně jako Mirage Pro Angler 12 má zatížitelný kýl a montážní systém H-Rail.ADVENTURE-RENT
ADVENTURE-RENT
ADVENTURE-RENT


Dostupné barvy


Papaya Golden Papaya
Dune Ivory Dune
Olive Olive


Technická specifikace

Posádka 1
Délka 13'  8" / 4.17 m
Šířka 38" / 0.97 m
Kapacita 600 liber / 272 kg
Hmotnost trupu 110 liber / 49.9 kg
Hmotnost celková
138 liber / 62.6 kg
Konstrukce trupu
Rotomolded Polyethylene

HOBIE Mirage Pro Angler 17 - Tandem / NOVINKA


Pro Angler 17T


Doplňky
Technická specifikace

Posádka 1-2
Délka 17" / 5.18 m
Šířka 43.5" / 1.1 m
Kapacita 900 liber / 408 kg
Hmotnost trupu 185 liber / 84 kg
Hmotnost celková
230 liber / 104 kg
Konstrukce trupu
Rotomolded Polyethylene

Nový Hobie Mirage Pro Angler 17T je rybářský člun, zajišťující pohodlí, stabilitu i prostor pro vše, co potřebujete - včetně druhé osoby. Je poháněn patentovaným pedálovým systémem Mirage Drive.

Plně nastavitelné sedadlo Vantage XT lze seřídit do několika konfigurací: tandem vedle sebe, tandem proti sobě i nastavení pro jednu osobu. PA 17T je dokonalý pro to, naučit začátečníka chytat ryby, vyjet si s rodinným příslušníkem, nebo si zarybařit s nejlepším kamarádem. Úložný prostor pro pruty, jak na přídi, tak na zádi, pojme až 12 prutů. Nový H-Rail systém umožňuje stabilní montáž příslušenství.

Oba uživatelé mohou stát a pohodlně rybařit. Každý kokpit má dostatečně velký palubní prostor obdélníkového tvaru pro uložení rybářského náčiní. Pro krabice s rybářským náčiním slouží navíc skladovací prostor pod palubou. Díky systému Lowrance Ready s předem nainstalovanými výstupy kabelu, procházejícího trupem, lze snadno přidat libovolný počet fishfinderů. Užívá se tzv. "Guide system", kdy napájení elektrickou energií pro rybáře zajišťuje pasažér na zádi. Pro skladování úlovků nebo živé návnady lze přidat volitelný systém Livewell XL.

Trup si poradí i s vlnobitím na moři. Kýl umožňuje plynule držet stopu i při dlouhých plavbách. Díky třem řídícím pákám kormidla dokážete udržet polohu člunu, zatímco spolu s kamarádem budete zápasit s kapitálním úlovkem. Člun si našel mezi ostatními své pevné místo díky pohonu Mirage Drive s možností spustit ho na vodu v bezmotorových zónách nebo oblastech, kde nejsou startovací rampy pro čluny. Díky trvanlivému polyetylénovému trupu a odolným komponentům vyžaduje minimální údržbu.


Dostupné barvy


Dune Ivory Dune

Pro Angler 17T
Pro Angler 17T
Pro Angler 17T
Pro Angler 17TADVENTURE-RENT ADVENTURE-RENT ADVENTURE-RENT ADVENTURE-RENT ADVENTURE-RENT
ADVENTURE-RENT ADVENTURE-RENT ADVENTURE-RENT ADVENTURE-RENT ADVENTURE-RENT


ADVENTURE-RENT ADVENTURE-RENT ADVENTURE-RENT ADVENTURE-RENT
Facebook